• Akparti Sumbas 6.Olağan Kongremizi Gerçekleştirdik

  Akparti Sumbas 6.Olağan Kongremizi Gerçekleştirdik.Genel Başkan Yardımcımız Seçim İşleri Başkanımız Konya Milletvekili Ahmet Sorgun beyin katılımı ile gerçekleştirdiğimiz kongremiz bir bayram hvasında geçti.Birlik ve beraberliğimiz daim olsun.Yeni yönetime muvaffakiyetler dileriz..
  Türkçe
 • Ak Parti Osmaniye Merkez İlçe 6. Olağan Kongremizi gerçekleştirdik

  Ak Parti Osmaniye Merkez İlçe 6. Olağan Kongremizi gerçekleştirdik. Kongremize Kültür ve Turizm Bakanımız Numan Kurtulmuş, Osmaniye Milletvekili Mücahit Durmuşoğlu, İl Başkanı Hamza Tor ve birçok davetli katıldı. Kongremizde 280 delegenin tamamının oyunu alan Hanifi Zaimoğlu Merkez İlçe Başkanı seçildi.Kongremizde yapılan konuşmalarda birlik ve beraberliğe vurgu yapılırken, Başkan Hanifi Zaimoğlu, görevini en iyi şekilde yapmanın gayreti içerisinde olacağını belirtti.
  Türkçe
 • Cumhurbaşkanlığı Seçimi Öncesinde Ak Partiye Katılım…

  Cumhurbaşkanlığı seçimi öncesinde Osmaniye’nin Düziçi ilçesinin Ellek Beldesinde AK Partiye katılım oldu..
  Türkçe
 • BBP’den istifa edip AK Partiye geçtiler

  BBP'den istifa edip AK Partiye geçtiler BÜYÜK Büyük Birlik Partisi Osmaniye Merkez İlçe yönetim kurulu üyesi 15 kişi, Genel Başkan Mustafa Destici’nin ‘Çatı adayı destekleyeceğiz’ sözleri ile büyük bir hayal kırıklığına uğradıklarını belirterek, partilerinden istifa edip Ak partiye katıldılar.
  Türkçe
 • Artık bütün dünyada başı dik bir Türkiye var

  Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, "IMF’ye 23.5 milyar dolar borç vardı. Şimdi ise IMF’ye 5 milyar dolar borç vermek için protokol imzaladık. Artık bütün dünyada başı dik bir Türkiye var'' dedi.
  Türkçe
 • Kadirli İlçe Başkanlığı‘nda yerel seçim hazırlığı

  AK Parti Kadirli İlçe Başkanlığı, yerel seçimlerde belediye başkanlığına aday adaylığı başvurusu kabul edilenlerle toplantı düzenlendi.
  Türkçe
 • Okul ve tesislerin ihalesi 17 Aralık’ta yapılacak

  AK Parti Düziçi İlçe Başkanı Mustafa Taman, ilçede yapılması planlanan 24 derslikli imam hatip lisesi, 24 derslikli ticaret meslek lisesi ile 300 ögrencilik pansiyon ve spor salonu yapım işi ihalesinin 17 Aralık'ta TOKİ tarafından yapılacağını bildirdi.
  Türkçe