• BBP’den istifa edip AK Partiye geçtiler

  BBP'den istifa edip AK Partiye geçtiler BÜYÜK Büyük Birlik Partisi Osmaniye Merkez İlçe yönetim kurulu üyesi 15 kişi, Genel Başkan Mustafa Destici’nin ‘Çatı adayı destekleyeceğiz’ sözleri ile büyük bir hayal kırıklığına uğradıklarını belirterek, partilerinden istifa edip Ak partiye katıldılar.
  Türkçe
 • Artık bütün dünyada başı dik bir Türkiye var

  Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, "IMF’ye 23.5 milyar dolar borç vardı. Şimdi ise IMF’ye 5 milyar dolar borç vermek için protokol imzaladık. Artık bütün dünyada başı dik bir Türkiye var'' dedi.
  Türkçe
 • Kadirli İlçe Başkanlığı‘nda yerel seçim hazırlığı

  AK Parti Kadirli İlçe Başkanlığı, yerel seçimlerde belediye başkanlığına aday adaylığı başvurusu kabul edilenlerle toplantı düzenlendi.
  Türkçe
 • Okul ve tesislerin ihalesi 17 Aralık’ta yapılacak

  AK Parti Düziçi İlçe Başkanı Mustafa Taman, ilçede yapılması planlanan 24 derslikli imam hatip lisesi, 24 derslikli ticaret meslek lisesi ile 300 ögrencilik pansiyon ve spor salonu yapım işi ihalesinin 17 Aralık'ta TOKİ tarafından yapılacağını bildirdi.
  Türkçe
 • Osmaniye İl Başkanlığı‘nda Danışma Meclisi Toplantısı

  AK Parti Osmaniye Milletvekili Suat Önal, "Bir zamanlar çok büyük proje olarak görülen hizmetler artık AK Parti hükümeti sayesinde normal hizmet olarak görülmeye başlandı" dedi.
  Türkçe
 • Partimiz hizmeti milletin odağına yerleştirmiştir

  AK Parti Osmaniye Milletvekili Suat Önal, "Partimiz popülist bir siyaseti değil, hizmeti milletin odağına yerleştirmiş bir siyaseti benimsemiştir" dedi.
  Türkçe
 • Osmaniye İl Danışma Meclisi toplandı

  AK Parti Osmaniye Milletvekili Suat Önal, “Türkiye’de, 1946 yılından 2002 yılına kadar 3 milyar, AK Parti iktidarı döneminde ise 2 milyar 711 milyon 637 fidan dikildi. Bu da, kimin çevreci, kimin ağaca daha duyarlı olduğunun bir göstergesidir" dedi.
  Türkçe