• ×

  İlçe Başkanı

  AHMET ÖZKAN

  Toprakkale

  15.05.1961 TARİHİNDE OSMANİYE İLİ TOPRAKKALE İLÇESİNDE DOĞDUM. İLK ÖĞRETİMİMİ TOPRAKKALE DAĞISTANLI İLKOKULUNDA,ORTAOKULU OSMANİYE MERKEZ ORATOKULUNDA,LİSEYİ OSMANİYE ENDÜSTRİ MESLEK LİSESİNDE,ÖNLİSANS EĞİTİMİMİDE ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ İSKENDERUN MESLEK YÜKSEK OKULUNDA TAMAMLADIM. ETİ MADEN İŞLETMELERİNDE 27 YIL ÇALIŞTIM.EMEKLİ OLDUKTAN SONRA TOPRAKKALEYE YERLEŞTİM.2008 YILINDAN BU YANA 2 DÖNEM İLÇE YÖNETİM KURULU ÜYELİĞİ VE DAHA SONRA 1.DÖNEMİ ATAMA İLE OLMAK ÜZERE İLÇE BAŞKANLIĞIMIN 3. DÖNEMİNDE AKTİF OLARAK DEVAM EDİYORUM. EVLİ VE 3 ÇOCUK BABASIYIM.

 • ×

  İlçe Başkanı

  EROL KAPLAN

  Sumbas

  01.07.1955 tarihinde ANDIRIN GÖK AHMETLİ KÖYÜNDE DÜNYAYA GELDİM.İLKOKULU VE ARDINDAN KURAN KURSU EĞİTİMİMİ KÖYÜMDE ALDIM. LİSE EĞİTİMİMİ OSMANİYE İMAM HATİP LİSESİNDE TAMAMLADIM.1977 YILINDA OSMANİYE İLİ BAHÇE İLÇESİNDE BAHÇELİ EVLER CAMİNDE İMAM HATİP OLARAK GÖREVE BAŞLADIM.1980 YILINDA VATANİ GÖREVİMİ TAMAMLADIM. KADİRLİ DÖĞENLİ KÖYÜNDE TEKRAR İMAM HATİP OLARAK DEVAM ETTİM. ÜNİVERSİTE EĞİTİMİMİ ANADOLU ÜNİVERSİTESİ SOSYAL BİLİMLER BÖLÜMÜNÜNDE TAMAMLADIM.2004 YILINDA EMEKLİYE AYRILDIM.SİYASİ HAYATIMA AK PARTİDE BAŞLADIM VE YÖNETİM KURULU ÜYELİĞİ ,İLÇE BAŞKAN YARDIMCILIĞI GÖREVLERİNDE BULUNDUM.14 EKİM 2017 TARİHİNDE İSE SUMBAS İLÇE BAŞKANI OLARAK ATANDIM.AYNI ZAMANDA İLÇE İMAM HATİP OKULLARI KOORDİNASYON BAŞKANLIĞI VE ENSAR VAKFI İLÇE SORUMLUSUYUM.EVLİ VE 3 ÇOCUK BABASIYIM.

 • ×

  İlçe Başkanı

  HANİFİ ZAİMOĞLU

  Merkez

  24 EYLÜL 1976 tarihinde Osmaniye'de İlhan ve Nurten ZAİMOĞLU çiftinin dört çocuğundan ilki olarak doğmuştur. İlk ve Ortaokulu Adana'da Liseyi Osmaniye İmam Hatip Lisesinde okudu. Lisans eğitimini Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesinde tamamladı.1973 yılında kurulan tekstil, manifatura,mefruşat ve konfeksiyon aile sektöründe faaliyet gösteren şirketinin müdürlüğünü yapmaktadır.2006-2007 yılında vatani görevini kısa dönem olarak yapmıştır. 2013-2014 yılında Osmaniye Gençlik Eğitim Derneği (OGED)yönetiminde bulundu.2015 yılında başladığı Osmaniye İmam-Hatip Okulları Platformu Başkanlığına aktif olarak devam etmektedir. 2012 yılında Ak Parti Osmaniye İl Yönetiminde AR-GE den Sorumlu İl Başkan Yardımcısı olarak siyaset hayatına başladı.2015-2017 yıllarında İl Yönetiminde bulunup aktif siyasete devam etti.2017 yılı Eylül ayında Osmaniye Merkez İlçe Başkanlığına atandı. Galatasaraylı olan Hanifi ZAİMOĞLU yüzme sporuyla ilgilenip amatör olarak da balık ve bıldırcın avcılığıyla ilgilenmektedir. Hanifi ZAİMOĞLU Evli ve üç çocuk babasıdır.

 • ×

  İlçe Başkanı

  İSMAİL ORUÇ

  Kadirli

  01.01.1958 KAHRAMANMARAŞ ANDIRIN da doğdum.İlk ve orta okulu Andırın da bitirdim.Liseyi Tokat Öğretmen Lisesinde okudum.Kahramanmaraş Eğitim Enstütüsünde mezun oldum.Sırasıyla Erzurum Tortum Yukarıkatıklı(Serdarlı) ilkokulunda ,İzmir Tire Yamandere Köyü,Cambazlı Köyü,Işıklı Köyü İstiklal İlkokulunda görev yaptım.Osmaniye Kdirli Kerimli Köyü Şehit İsmail Akduman ve Aydınoğlu Tufanbey İlkokulunda sınıf öğretmenliği yaptım.Eğitim Birsen üyeliği,Eğitim Birsen Okul Temsilciği görevlerinde bulundum.2012 temmuz ayında Aydınoğlu Tufanbey Okulundan emekli oldum.2016-2017 yıllarında Kadirli Ak Parti İlçe Sekreterlği yaptım.28.10.2017 Ak Parti Kadirli İlçe Olağan Kongresinde İlçe Başkanlığına seçildim halen bu görevi yürütmekteyim.

 • ×

  İlçe Başkanı

  MEHMET AÇIKGÖZ

  Bahçe

  1945 YILINDA BAHÇE İLÇESİNDE DOĞDUM. İLK VE ORTAOKUL EĞİTİMİMİ BAHÇE İLÇESİNDE TAMAMLADIM. LİSE EĞİTİMİMİ OSMANİYE'DE TAMAMLADIM.ÖĞRETMEN OKULU FARK DERSLERİNİ VEREREK 1967 YILINDA VEKİL ÖĞRETMEN OLARAK GÖREVE BAŞLADIM.ÜNİVERSİTE ÖN LİSANS EĞİTİMİMİ 1986 YILINDA TAMAMLADIM. 2000 YILINDA ÖĞRETMENLİK MESLEĞİNDEN EMEKLİ OLDUM.SİYASİ HAYATIMA AK PARTİDE BAŞLADIM VE 2005 YILINDAN BU YANA BAHÇE İLÇE BAŞKANI OLARAK GÖREV YAPMAKTAYIM.EVLİ VE 6 ÇOCUK BABASIYIM.

 • ×

  İlçe Başkanı

  MUSTAFA TAMAN

  Düziçi

  1969 düziçi doğumluyum. ilk orta ve lise öğrenimimi düziçi ilçesinde tamamladım. yüksek öğrenimimi Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesinde 1993 yılında tamamladım. öğrencilik dönemimde hukukçular birliği yurdunda ve kyk cumhuriyet yurdunda kaldım. öğrencilik yıllarında Milli Gençlik Vakfı üyeliğinde bulundum. Refah partisi ve Fazilet partisi nde fahri sekreterlik yaptım. 2001 yılında Ak Parti kurucular kurulu üyesi hukuk işleri başkan yardımcısı görevinde bulundum. 1. olağan kongre sonrasında aynı göreve devam ettim. 4. olan kongrede genel merkezimizin taktir ve talimatı üzerine ilçe başkan adayı oldum. üç dönemdir ilçe başkanlığı yapmaktayım. 4. ve 6. olagan kongre döneminde genel merkez delegesi oldum. evli ve 3 çoçuk babasıyım.

 • ×

  İlçe Başkanı

  MUSTAFA YILMAZ

  Hasanbeyli

  15.07.1988 Gaziantep İslahiye İlçesinde Doğdum. Ilk öğretim ve Lise Eğitimimi Osmaniye Hasanbeyli İlçesinde tamamladım..2004-2008 yıllarinda futbol oynadım. Daha Sonra Ak Parti Gençlik Kolları ve Ana Kademede İlce Sekreteri olarak görev yaptım. 2009 ve 2010 yılları arasında Vatani Gorevimi Tamamladim.2013 yılında Hasanbeyli İlce Baskanı olarak atandım. Esnafcılık yapmaktayım.Evli ve 1 Cocuk Babasıyım.